• info@kybercena.cz

Galavečer

Termín a místo konání

Slavnostní vyhlášení výsledků (Galavečer) druhého ročníku soutěže KYBER CENA ROKU se uskuteční dne 3. října 2024 od 18:00 do 22:30 hod. v hlavním sále hotelu Ambassador – Zlatá Husa, Václavské nám. 5, Praha 1.

Rámcový program Galavečera

18:00 – 19:00 Uvítací část s doprovodným programem

19:00 – 20:30 Představení finalistů a slavnostní vyhlášení výsledků

20:30 – 22:30 Raut a networking

Vstupenky

Galavečer umožňuje limitovanou účast platících návštěvníků. Pro účast na Galavačeru je nutné mít zakoupenou platnou vstupenku.

Vstupenky kupujte v našem e-shopu. Vstupenky budou dostupné od 1. ledna 2024.

Standardní cena vstupenky je 10.890 Kč (vč. 21% DPH). Množstevní a jiné slevy jsou zveřejňovány v prodejním portálu (e-shopu).

Součástí večera (vstupenky) je welcome drink, účast na slavnostním vyhlášení vítězů soutěže, večeře formou rautu a účast na doprovodném programu. Zakoupené (zaplacené) vstupenky jsou nevratné, nelze je vyměnit nebo směnit. Počet vstupenek (kapacita akce) je limitován. Organizátor si vyhrazuje právo objednávky vstupenek vyřizovat v pořadí jak přijdou, nezaplacené objednávky odmítnout, změnit datum a/nebo místo konání akce, akci zcela zrušit.

Předpokládané auditorium (účastníci Galavečera)

Na Galavečer jsou/budou pozváni zástupci partnerů, podporovatelů projektu (soutěže), významní hosté, finalisté, odborná porota, zástupci odborné (kyberbezpečnostní) komunity a osoby se zakoupenou vstupenkou. Předpokládá se účast 200 až 250 účastníků.

Hlavní partneři a partneři Galavečera

Chcete-li se stát partnerem Galavečera kontaktujte nás.

Fotogalerie z prvního ročníku KYBER CENA ROKU 2023