• info@kybercena.cz

KYBER CENA ROKU 2024

Prezentovat úspěšné příklady – Oceňovat jednotlivce a organizace – Motivovat následovníky – Posilovat kybernetickou odolnost české společnosti – Šířit osvětu o důležitosti kybernetické bezpečnosti

2. ročník 2024

Na základě nominací, které odborná porota obdržela od široké veřejnosti, byli vybráni kandidáti v jednotlivých soutěžních kategoriích, kteří splnili všechna vyhlášená soutěžní kritéria. V květnu 2024 odborná porota hlasovala o jednotlivých kandidátech a na svém zasedání dne 31. května 2024 rozhodla o finalistech (níže označeni tučně) a vítězích v jednotlivých soutěžních kategoriích, kteří budou oznámeni na slavnostním vyhlášení druhé ročníku soutěže dne 3. října 2024.

KYBER TALENT ROKU

  • BULANT Daniel, Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium – finalista
  • JUNGMANNOVÁ Anna, Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium – finalista
  • SPIŠAK Michal, INFIS Plzeň – finalista

KYBER UČITEL / UČITELKA ROKU

  • BULANT Daniel, Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium
  • ČERNOHORSKÝ Jan, Matematicko fyzikální fakulta UK, Gymnázium J.S. Machara Stará Boleslav – finalista
  • HODÁL Pavel, GUG.CZ – finalista
  • HULEJOVÁ Jaroslava, SŠTE Brno
  • KUDRNA David, Kudrna Sobková – finalista
  • SEDLÁČEK Jiří, Střední škola informatiky, poštovnictví a finančníctví Brno
  • SOKOLÍKOVÁ Martina, Policie ČR – finalista
  • SÝKORA David, Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium – finalista
  • TIHLAŘÍK Jaroslav, Střední škola informatiky, poštovnictví a finančníctví Brno
  • VACEK Jan, Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium
  • VYKOPAL Jan, Masarykova univerzita v Brně, KYPO

KYBER PROJEKT ROKU

  • (Ne)Bezpečná síť, M. Sokolíková – finalista
  • ALEF SECURITY YOUTUBE kanál, ALEF NULA – finalista
  • Co je to internet?, Malá technika z.ú. – finalista
  • HAXAGON, David Sýkora & Nathan Němec
  • Konference ŽENY V KYBER, TheCyberValkyries, z.s.

KYBER MANAŽER / MANAŽERKA ROKU

  • KOZÁK Radim, Velitelství kybernetických sil a informačních operací, Armáda České republiky – finalista
  • KÜHNEROVÁ Eliška, KPMG
  • MAGDOŇOVÁ Jana, Český rozhlas – finalista
  • MIKLAS David, Správa železnic státní organizace
  • RIVOLA Pavel, CETIN a.s.
  • SAMEK Petr, CNS a.s.
  • SUCHÁ Iva, Kooperativa pojišťovna
  • ŠUMAN Robert, ESET Software spol. s r.o.
  • ZEDNÍČEK Michal, ALEF NULA
  • ŽÁČKOVÁ Vladimíra, ESET Software spol. s r.o. – finalista

KYBER ORGANIZACE ROKU

  • CNS a.s.
  • Corpus Solutions a.s. – finalista
  • ESET Software spol. s.r.o. – finalista
  • GreyCortex s.r.o. – finalista
  • Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium – finalista
  • Střední průmyslová škola a Střední odborná škola Dvůr Králové nad Labem – finalista